Webdesign by Design KM - tvorba www stránek, webdesign, firemní identita (logo, vizitky) a reklamní grafika (letáky, plakáty)

Slavnostní otevření Ekocentra Trkmanka dne 31. 08. 2012 ve Velkých Pavlovicích

Dne 31. srpna 2012 bylo partnerském městě velké Pavlovice slavnostně otevřeno EKOCENTRUM TRKMANKA – centrum pro environmentální vzdělávání, jehož výstavba byla podpořena z OP Životní prostředí. Město Velké Pavlovice jej zřídilo v nově rekontstruované historické barokní budově zámečku.

Cílem Ekocentra Trkmanka je sloužit jako centrum ekologického vzdělávání, výchovy a osvěty a enviromentálního poradenství pro děti z mateřských škol, žáky základních škol, studenty středních a vysokých škol, rodiny s dětmi, pracovníky veřejné správy, zemědělce (i vinaře a ovocnáře) i pro širokou veřejnost na úrovni regionu, Jihomoravského kraje a ČR.

Partnerství vytvořené v rámci projektu "Inovací ZVT" tak umožní realizovat semiáře a konference zaměřené na ekologické problémy a výzvy v regionu " ekologické alternativy ovocnaření a vinaření, pěstování plodin, šetrné nakládání s odpady a jejich další využívání od domácností až po komplexní řešení na úrovni samospráv, úspory energií na všech úrovních.

Fotogalerie:

Otevření Ekocentra Trkmanka
Otevření Ekocentra Trkmanka
Otevření Ekocentra Trkmanka

« zpět na seznam aktualit